0

Aktorja e njohur turke na ka prezantuar me të dashurin e saj.

Njihet si “Hazall” në rolin e saj tek seriali i famshëm “Fate të kryqëzuara”.

Edhe pse në rolin e saj është tejet negative dhe aspak e dashur me të tjerët, në jetën reale jeta e “Hazall” është krejt e ndryshme.

Aktorja Alina Boz, në jetën reale është një person i shoqërueshëm, i dashur madje edhe me kafshët.

Për të gjithë ju që mbase nuk e keni ditur, Hazall nuk është beqare. Ajo është në lidhje me Burak Yörük.

Do t’ju sjellim disa fotografi nga jeta personale e aktores turke.

Pas famës së madhe që ajo arriti në serialin “Fate të kryqëzuara”, Hazall ka marrë edhe oferta tjera për projekte të reja.

SHPËRNDAJE