0

Albatrit Muqiqi është këngëtari i mirënjohur shqiptar, dhe një ndër më të komentuarit për momentin.

Ai përveç me muzikën e tij, u bë shumë i komentuar edhe për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Albatriti është djali i këngëtares të dashur të muzikës popullore, Merita Spahiu.

Ku ajo sot feston ditëlindjen, e Albatriti ka zgjedhur foton me të bukur për t’i uruar ditëlindjen.

Ai ka zgjedhur edhe fjalët më emocionuese për nënën e tij. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE