0

Njihuni me babain bukurosh të Mimoza Shkodres.

Këngëtarja Mimoza Shkodra për herë të parë na ka prezantuar me kryefamiljarin e familjes së saj.

Ajo ka sjellë një imazh bashkë me babain i cili qenka mjaft i ri dhe i pashëm, shkruan Kosovarja.
Siç vërhet Mimoza ka pasë nga të marrë bukurinë që posedon.

Ndryshe, këngëtarja e dashur e publikut para një muaji ka sjellë bashkëpunimin me Sabri Fejzullahun ‘Dy herë një gabim’ e cila po dëgjohet e pëlqehet mjaft shumë.

SHPËRNDAJE