0

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, dhe që me zerin e saj u bë e pëlqyer që nga paraqitja e saj e parë në skenë.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, në shumë prej tyre ajo është edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Kohëve të fundit ajo është diskutuar për raportin e saj me nusen e djalit të saj, Gëzimen.

E kjo e fundit ka publikuar një foto me vjehrrën e saj ku shfaqen të lumtura pranë njëra-tjetrës.

Por ajo që bie në sy janë sytë e Remzie dhe Gëzimes që janë pothuajes identic. A pajtoheni edhe ju? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE