0

Melisa Pamuk është aktorja dhe modelja turke, që me pamjen dhe talentin e saj u bë e njohur në Turqi dhe shumë vende të botës.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur dhe e pëlqyer me rolin e saj të ‘Asusë’ në serialin shumë të pëlqyer turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ajo jasht serialit është në lidhje me aktorin Tolga Sala, e që poashtu edhe ai është shumë i njohur për publikun./ORAinfo/

SHPËRNDAJE