0

Familja e Shyhrete Behlulit po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat ne mediat e publikun shqiptar.

Sidomos pas martesës së djalit të saj, Kushtrimit, çdo ngjarje në jetën e tyre bëhej lajm në media rozë, përcjell ORAinfo.

Tani ai dhe nusja e tij, Learta kanë një djalë që e kanë quajtur, Matin.

Sot, Kushtrimi me djalin janë veshur njësoj e motra e tij, Engji është emocionuar kur i ka parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE