0

Learta dhe Kushtrimi po qëndrojnë në këtë kohë në qytetin e bukur të Stambollit.

Ata po i shijojnë këto ditë vetëm dhe nuk hezitojnë të publikojnë pamje të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Learta sot ka publikuar një foto ku shihet e përqafuar me Kushtrimin.

E duket se ajo është gëzuar shumë që ka shkuar në këtë vend sa nuk i ndahet burrit me përqafime./ORAinfo/

SHPËRNDAJE