0

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar disa pamje përmes së cilave tregon se ku po i kalon pushimet.

E ajo qe merr vëmendjen është se Edona në këto pushime po disponohet me këngët nga albumi i saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE