0

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik e në media si gruaja e këngëtarit, Meda.

Ajo dhe Meda janë martuar që një kohë të gjatë dhe janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lulja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahet e këngëtares se njohur, Vjollca Haxhiut.

Të dyja janë shumë shoqe të ngushta dhe shpesh i kemi parë që kanë shkura bashkë edhe në pushime. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE