0

Safetja dhe Sahidja janë dy motrat shumë të njohura për publikun.

Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ato janë duke marrë pjesë në emisionet që po përgatiten për Vitin e Ri. Një foto ato shfaqen në krahët e repartit të njohur kosovar, Mc Kresha.

Duket se motrat Mustafa kanë raporte të mira me të gjithë kolegët e estradës. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE