0

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAvip.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil dhe është e shoqëruar nga aktori i njohur, Olsi Bylyku, me të cilin kanë bashkëpunim profesional./ORAvip/

SHPËRNDAJE