0

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë shumë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është e martuar me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe tani ata kanë një djalë.

Adelina shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo është shumë e lidhur edhe me motren e saj të vogël.

Në një video të publikuar Adelian shfaqet në shtrat me motren e saj. Ato nuk i kursejnë as puthjet e ledhatimet mes vete. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE