0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Së fundmi artistja nga Prishtina vjen e mahnitshme përmes një fotografie, ku po i rrezaton fytyra e saj, teksa të ngjanë me një pikturë.

Lind pyetja, kush ja bëri këtë foto Nora Istrefit? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE