0

Lulja është shumë e dashur për publikun, ajo është një nga motrat e njohura si “Motrat Mustafa”.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës tregon se ka dalur.

Por, ajo që bie në sy është mimika e saj e fytyrës, e cila duket mjaftë nervoz./ORAinfo/

SHPËRNDAJE