0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/nora-mp4-38″]

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet me lot në sy teksa po përformonte. /ORAvip/

SHPËRNDAJE