0

Gresa dhe Engjëllusha Salihu janë dy emra shumë të përfolura në publik e media rozë.

Ato janë dy vajzat e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjekës.

E sot, ato kanë publikuar disa foto ku shihet se kanë dalë bashkë me Matinin e që duket se që të dyja po ‘shkrihen’ pas tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE