0

Learta Jakupi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet Neca duke e mbajtur në prehër Matinin.

Ai është fëmijë shumë i ëmbël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE