0

Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve më të përfolur shqiptar.

Përveç me këngët e tij, ai komentohet shumë sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Ai tani është i martuar dhe ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

E duket se fëmijët e tij po e gëzojnë gjithë shtëpinë e sidomos motrën e tij, Albionën e cila sot ka dalë me mbesën e madhe dhe i dhuruar asaj lule./ORAinfo/

SHPËRNDAJE