0

Learta është shumë e dashur për publikun tonë.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Duket se ajo i ka dhuruar Engjit një fustan nga dyqani i saj në të cilin Engji po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE