0

Egzona dhe kunata e Leartës, Neca, duket se janë mike shumë të mira pasi që menaxhojnë biznesin e përbashkët ‘Goddess Exsluzive’.

Ngaqë janë mike shumë të mira, ato shumicën e kohës e kalojnë bashkë dhe shpeshherë nuk hezitojnë edhe ta ftojnë njëra-tjetrën edhe në shtëpi, përcjell ORAinfo.

E sonte, Neca e ka ftuar Egzonën për darkë dhe ka gatuar plot ushqime për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE