0

Egzona është shumë e dashur për publikun.

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit, dhe tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Muaj me parë ajo u bë nënë e dy binjakëve.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mjaftë aktive është edhe kunata e saj, e cila sot ka publikuar një foto ku po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE