0

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur dhe e rregulluar shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE