0

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo u bë tejet e njohur sidomos në dasmën e vëllait të saj, Hamzës, përcjell ORAinfo.

Vëllai dhe kunata e saj kanë shkuar këtë kohë në Miami ku edhe po e shijojnë muajin e mjaltit.

E Riola duket se është përmalluar për ta pasi sot ka publikuar një foto ku shihen Gëzimja dhe Hamza më të bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE