0

Javën e kaluar, Remzie Osmani bëri tri ditë dasmë për djalin e saj të vetëm.

Ajo organizoi një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar për djalin e saj, përcjell ORAinfo.

E pas nuses është padyshim motra e dhëndrrit ajo që mori gjithë vëmendjen.

Riola mbrëmë ka shkuar në dasmë me familjen, e duket shumë e bukur pas dasmës së vëllait./ORAinfo/

SHPËRNDAJE