0

Milot Llalloshi është një prej muzicientëve më të njohur shqiptar.

Ndonëse shumë pak aktiv me këngë të reja, ai është shumë prezent në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i përfolur sidomos për jetën e tij private, ku është i martuar dhe ka dy fëmijë.

Sot, gruaja e tij, Erxhina ka publikuar një foto, dhe ndonëse lindi vajzën para një muaji, ajo po duket mahnitëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE