0

Milot Llalloshi është këngëtari shumë i njohur kosovar.

Ai dhe motra e tij, Edona janë shumë aktivë si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte, përcjell ORAinfo.

Mbrëmë, aid he gruaja e tij, Erxhina ishin të ftuar në dasmën e djalit të Remzie Osmanit.

E ajo që mori vëmendjen e të gjithëve është gruaja e tij, e cila vetëm pak javë pas lindjes, po duket duket ‘mahnitëse’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE