0

Learta është reja e Shyhrete Behlulit dhe është një nga personat më të komentuara.

Ajo bëri fam falë vjehrrës së saj, Shyhretes.

Meqenëse Learta u bë një ndër më të komentuarat në portale e lajme, këtij fenonemi nuk i shpëtoi as familja e saj, e veçanërisht kunata e saj Neca.

Learta përmes postimeve të ndryshme na ka dëshmuar me qindra herë, se sa është e afruar me nusen e vlluat, Necën, shkruan Kosovarja.

Por këtë herë ndodhi ndryshe. Pasi që ishte Neca ajo e cila sjelli disa imazhe me Leartën me rastin e ditëlindjes së saj, kështu edhe duke shoqeruar keto fotografi me urime.

Ndër të tjera ajo kishte shkruar “Urime ditëlindja motra ime e bukur. Jam me fat që të kam afër në çdo moment të jetës! Tu plotësofshin krejt dëshirat. TE DUA.”

Megjithatë këtu nuk shihet vetëm afërsia e tyre, përmes fotografive që do ti shihni në vijim, por në sy bie edhe ngjajshmëria që kanë me nëjra tjetrën, sikur të ishin motra.

SHPËRNDAJE