0

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot Lulja ka postuar një fotografi me një femër të cilën e ka përqafuar me shumë dashuri. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE