0

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e q ëu bë enjohur në publik që në daljen e parë.

Ajo këndoi këngë në zhanrre të ndryshme dhe në secilën rezultoi të jetë shumë e suksesshmë, përcjell ORAinfo.

Yllka është tejet aktive në rrjete sociale dhe asnjëherë nuk mungon me postime të ndryshme.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet e veshur krejt zi. Ndërsa gjithë vëmendjen e marrin sandalet e saj me lidhësa. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE