0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

Remzia është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Ajo se fundmi shfaqet e veshur me shumë stil. me këtë veshje ajo po ju bën konkurrencë edhe vajzave të reja. /ORAvip/

SHPËRNDAJE