0

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe është e përkushtuar shumë në familjen e saj duket se gjen kohë edhe për rrjete sociale, në të cilat është jo pak aktive.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet me pallto të gjatë e me lesh. Në këtë mënyrë ajo po tenton t’i sfidojë temperaturat e ulëta. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE