0

Majlinda Zeka dhe djali i saj Roani po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të përfolura në publik e media rozë.

Ndonëse u bë e njohur nga lidhja e shkurtër me reperin, Majk, Majlinda tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vetura. E veshur me këmishë të kuqe e me vija të bardha dhe me xhinëse, Majlinda po shkëlqen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE