0

Ka nisur dje dasma e madhe e djalit të Remzie Osmanit.

Ajo ka vendosur që dasmën ta realizojë sipas traditave që nga nisa e dasmës, përcjell ORAinfo.

Gëzimen duket se do ta marrin me krushq dhe familjarët janë mbledhur në oborrin e Remzies.

E siç e do tradita ata kanë shtruar sofrën për krushqit para nisjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE