0

Aktorja e njohur turke pozitiv me Covid-19.

Aktorja e njohur turke, Yildiz Çağrı Atiksoy e njohur për publikun kosovar si “Suna” nga seriali “Kampioni” ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Poztiv në testin për Covid-19 ka rezultuar edhe i dashuri i saj, aktori i njohur, Berk Otay.

Aktorja ka treguar se ajo dhe Berku janë në gjendje të mirë dhe po qëndrojnë të izoluar në shtëpi. Yildizi ka kërkuar nga të gjithë që të kenë kujdes.

SHPËRNDAJE