0

Këngëtari i njohur Korab Shaqiri, përpos angazhimit në industrinë e muzikës ka gjetur kohë edhe për pushime me familjen e tij.

Këtë e ka bërë vetë të ditur ai përmes një postimi në Instagram, ku të gjithë vëmendjen e ka marrë gruaja e tij, përcjell ORAinfo.

Nuk jemi mësuar që ta shohim shpesh në postimet e tij, por kësaj here ajo shfaqet me një look marramendës.

Po ashtu ai ka edhe një mesazh shumë special për gruan dhe djalin e tij duke i konsideruar si pjesa më e ndritur e jetës se tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE