0

Korab Shaqiri është këngëtari i njohur shqiptar dhe djali I një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptar Ilir Shaqirit.

Ai u martua para disa vitesh dhe tani ka një vajzë. Para disa muajsh u diskutua shumë në media ndarja e tij nga gruaja, por më vonë ata e mohuan këtë, përcjell ORAinfo.

E sot gruaja ia poston një fotografi ku shfaqet Korabi dhe vajza e tij të përqafuar dhe mund ta quajm si një ndër fotografitë më të bukura që e kanë ata bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE