0

Korab Shaqiri është këngëtari i njohur shqiptar dhe djali I një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptar Ilir Shaqirit.

Ai u martua para disa vitesh me Lulkaçela Jasharin. Para disa muajsh u diskutua shumë në media ndarja e tyre, por më vonë ata e mohuan këtë, përcjell ORAinfo.

E sot ai ka postuar një fotografi ku shfaqen që të dy e kjo mund të quhet edhe si një ndër fotografitë më të bukura që i ka postuar ai me gruan./ORAinfo/

SHPËRNDAJE