0

Korab Jetishi shkruan fjalët më të mira për nënën.

Korab Jetishi sot ka shkruar fjalët më të mira për nënën.

Pasi që ajo feston ditëlindjen, këngëtari ka postuar një imazh me nënën duke uruar për ditën më të rëndësishme të saj, shkruan Kosovarja.

“Urime nena ime me e shtrejta ne bote ditelindjen, te uroj nga zemra shendet dhe jete te gjate.”, shkroi ai në mbishkrimin e fotografisë.

Për më shumë, shikojeni fotografinë dhe shkrimin e plotë.

SHPËRNDAJE