0

Ishte shumë e përfolur në kohën kur Adelina u martua burrin maqedonas.

Jana Markov është vajza e burrit të këngëtares së njohur, Adelina Tahirit.

Adelina e ka përmendur atë në një nga intervistat, por nuk ka publikuar ndonjë pamje të saj, shkruan ORAinfo.

Jana është një vajzë e rritur dhe duket se i ka ngjarë babait të saj.

Më poshtë mund të shihni disa foto të vajzës së burrit të Adelinës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE