0

Ermira Shkodra Agushi ka arritur të jetë ndër emrat më të komentuar nga mediet rozë që kurorëzoi martesën me reperin Gold Ag.

Ata pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë, ku kanë treguar se janë në pritje të një djali.

Duke u veçuar për stilin që e ka, e me kombinimet perfekte që i bën, tregon se është femër e zonja në çdo aspekt, shkruan Kosovarja.

Edhe kësaj radhe duke ripostuar një imazh të një viti më parë, ka pozuar me veshje të zezë duke kombinuar me veturën e saj luksoze.

Unike dhe mjaftë e veçantë kjo Ermirë!

SHPËRNDAJE