0

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/mihrijaa-mp4″]

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Sonte ajo ka publikuar një foto të 9 viteve më parë, ku shihet se dukej shumë më ndryshe.

E fustani i saj pa ‘pikë shije’ merr gjithë vëmendjen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE