0

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku sot është shfaqur nga vendi i punës.

E veshur me fustan të zi dhe me setër të zezë, Egzona po shkëlqen.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë as burri i saj, këngëtari Albatrit Muqiqi. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE