0

Tuna vazhdon është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte përmes një postimi ka treguar se është kthyer në Snap Chat./ORAinfo/

SHPËRNDAJE