0

Gjira Kajtazi është shumë e dashur për të gjithë

Ajo është ndër femrat e para që ka bërë rep në Kosovë.

Ajo vazhdohet të mbetët në kujtesën e publikut për tekstet e saj artistike, shkruan ORAinfo.

Gjira tani nuk është shumë aktive në muzikë, por vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

E me postimin e fundit ajo ka befasuar të gjithë, duke treguar se do të bëhet nënë për herë të parë.

Gjirës i urojmë të ketë një shtatzëni të mbarë dhe të lind një fëmijë të shëndoshë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE