0

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, këngëtare shumë të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka hapur një Snap Chat, që nuk e kishte më herët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE