0

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAvip.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Mjaftë aktiv është edhe Blero me shumë postime.

E përmes të fundit ai ka paralajmëruar se me 14 shkurt do ta publikoi projektin e tij më të ri./ORAvip/

SHPËRNDAJE