0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi ajo ka realizuar një set fotografik.

Në një prej imazeve të publikuara, Learta shfaqet pranë nënës, kunatës dhe mbesave.

Kaq bukur po duken ato. /ORAvip/

SHPËRNDAJE