0

Robert Berisha është një ndër këngëtarët më të pëlqyer të showbizit shqiptar.

Për një kohë të gjatë ai ishte anëtar i band-it të Sinan Vllasaliut, këngëtarit të njohur nga Kosova.

Pas 20 vjetësh bashkëpunim, Roberti dhe Sinani i ndanë rrugët e tyre, ndërsa në vitin 2016 Roberti filloi të merret me këndim, shkruan ORAinfo.

Roberi dhe Nora janë martuar vite më parë ku dasma e tyre bëri bujë të madhe në media nga martesa e tyre kanë një vajzë Rene.

Artisti është mjaft aktiv në rrjete sociale, ku bën postime të ndryshme.

E sot ai ka publikuar një fotografi me vajzën e tij Renen. Të dy duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.

E çuditshme është se Roberit nuk ka publikuar moti foto me Norën, duke shtuar dyshimet se çifti nuk i kanë raportet mirë mes vete. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE