0

Nuk e ndal as bora, kjo është vetura “bishë” e resë së Gilit.

Renë e Gilit nuk e ndalë as bora.

Herolina Zeka është vajza e cila ia ka rrëmbyer zemren Robert Beranit.

Dyshja simpatik ka kohë që janë bashkë, madje ata edhe e kanë familjarizuar lidhjen, shkruan Kosovarja.

Bukuroshja e cila jeton në Prishtinë do të bëhet reja e parë e artistëve të njohur muzikor Gilit e Ilirit.
Herolina shpesh komentohet edhe për jetën luksoze që shpalos në rrjetet sociale.

E sot tek sa është shumë ftohtë dhe bora ka zbardhë gjithçka, kjo nuk ka qenë pengesë që Herolina të mbyllet brenda.

Me imazhin ku pozon pranë xhipit të saj, kuptohet se është pikërisht vetura që posedon që nuk e lë kurrë në baltë as këto ditë.

SHPËRNDAJE