0

Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Fero dhe Arbenita.

Reperi i njohur, Fero dhe bashkëshortja e tij Arbenita Ismajli janë në pritje të fëmijës së parë. Fero tashmë ka bërë të ditur edhe gjininë e foshnjës, që mesa duket është vajzë, shkruan rtv21.

Në një fotografi që Fero e ka publikuar në Instagram, modelja shqiptare po duket shumë bukur. “Qikat e mija”, ka shkruar Fero poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

SHPËRNDAJE